YERELLEŞTİRME

YERELLEŞTİRME

Yerelleştirme

           

 Web Çeviri; ile web sitesinin istediği dile çevrilme olanağının sunulması işlemidir. Web Çeviri ile gelişmiş teknoloji ve tecrübelerle web site çeviri çözümleri sunmaktayız. Web site çeviri ile daha hızlı çözümler sunarak kullanıcılara kolaylık sağlamaktayız. Web çeviri kullanmanın amacı siteye daha fazla kişi çekmek amacıyla kullanılır. Bu sayede çok dile sahip olan bir web sitesi yeni pazarlar ve yeni müşteriler için en etkili yollardan biridir. Bireyler kendi diline hitap eden bir web sitesinde olması, onların daha rahat etmesi ve daha kolay etkileşimde olmasını sağlar. Böylelikle bireyler kendi dillerinde bir sitede işlem yaptıkları için ürün ve hizmet konusunda daha fazla motive olurlar.

 

 Web Site Çeviri olmayan sitelerde işlem yapan kullanıcılar, hedeflerine ulaşamaz. Web site çeviri olan siteler profesyonel site olarak tanımlanır.  İşletmenizi global açıdan büyütmek istiyorsanız, dil seçenekleri eklenerek çeviri sistemi eklenmelidir.  Bu sayede kullanıcıların web sitesi üzerinde daha fazla kalması sağlanacaktır. Bu Web site çeviri sayesinde online hedef dile çeviri sağlamaktadır. Hızdan bir kaybı olmayan bu işlem hem yurt içi hem de yurt dışı ziyaretçilerinin kolaylıkla kullanabildiği bir işlem…

 

 Yerelleştirme; web site çevirisine benzer olarak içeriğin teknik ve kültürel açıdan hedef kitleye uygun olarak gereken yasal boyutlar açısından yeniden oluşturulması işlemidir. Yerelleştirme, sayesinde web siteniz herkesin ihtiyacı olan bir araçtır.

Yerelleştirme ile, hem potansiyel müşterilere hem de mevcut müşterilere açıklanır ve erişebilir hizmet sunulur. Bireyler için vazgeçilmez bir bilgi kaynağı haline gelen bu sitenin aynı zamanda sitenin tasarım açısından da kaliteli olması gerekir. Böylelikle bireylerde görsel algı oluşacak ve , sitede gezme isteği uyanacaktır. Bu alanda kaliteli hizmetler almak için Mir Yazılım olarak profesyonel açıdan destek vermekteyiz.

 

Web Sitesi Tercüme ile aynı zamanda çeviri işlemleriniz yapılmaktadır. Web alanında deneyim kazanmış tercümanlarımız ile birey veya kurumların sitelerine yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Web site Tercüme işlemleri olan siteler önem ve fark yaratır. Çünkü;  bireyler yabancı bir siteye girdiği zaman eğer yerelleştirme yoksa o siteden çıkış yaparlar. Bu da web sitesinin etkileşim almaması anlamına gelir.

 

Web Site Tercüme işlemleriniz  Mir Yazılım bünyesinde yazılım ve web alanında uzman kişiler tarafından yapılır. Web sitesinin yazılım diline bakılmadan, kodlama ve titiz çalışma sistemi sunar. Bunun yanı sıra güvenli olmayan çevrim araçlarının web sitenizde kullanılmamasına dikkat edilmesinde fayda var. Buna bağlı olarak  Mir Yazılım ile firmanızın web sitesi için kullanıcı dostu olan profesyonel çeviri sayesinde hatasız ve profesyonel bir web sitesine sahip olabilirsiniz. 

YERELLEŞTİRME İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ