SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Sosyal Medya; Son zamanların en sık kullanılan alanlarından birisi. Sosyal medya mecrası olarak bir çok platform bulunur. Bu platformlar olarak; instagram, facebook, pinterest, twitter, youtube gibi… Sosyal medya aynı zamanda kurumsal firmaların da satış odaklı olarak kullandığı alanlar arasındadır. Önemli olan sosyal medyayı kurallar dahilinde kullanılması gerekir. Bireysel ve kurumsal kullanıcılara sahip olan sosyal medya her alanda kullanılabilir. Özellikle kurumsal kullanıcılar için, kurumsal bir yönetime ihtiyaç vardır. Bu sayede sosyal medya platformları üzerinde firmalar kurumsal bir itibar kazanır.

 

Ama bu işlemler Sosyal medya uzmanları tarafından yapılması gerekir. Mir yazılım firması olarak aynı zamanda Sosyal Medya ajansı olarak da bilinen firmamız uzman kadrosu ile her alanda hizmet vermektedir. Sosyal medya uzmanları doğrultusunda firma daha tanınır hale getirilir.  Sosyal medya uzmanları; firmayı ön plana çıkarılmasını sağlar, uygun hastagler oluşturur, günlük paylaşım yapar, firmayı yansıtan şablonlar oluşturur. Böylelikle sosyal medyada tanınır hale gelir. Aynı zamanda Sosyal medya uzmanı yaptığı çalışmalar sayesinde, google’de bulunurluğu sağlar.

 

Uzun senelerdir hizmet veren Mir yazılım Aynı zamanda Sosyal medya ajansı olarak da hizmet sunmaktadır. Firmamız bünyesinde alanında uzman sosyal medya uzmanları hizmet sunmaktadır. Kurumsal firmalar ile çalıştığınız zaman her zaman kurumsal bir sosyal medya hesabınız olur. Sosyal medya ajansı olarak bir çok alanda hizmet sunmaktayız: Firmaya yönelik kampanya, etkinlikler düzenlenmesi, sosyal medya sayfasında üye sayısını organik şekilde artmasını sağlayıp hedef kitleye ulaşmak,  Sosyal medyanın web sitesine yönlendirilmesini sağlama(bu sayede satış gerçekleştirmek), sosyalmedya uzmanı olarak , sayfanın analizini gerçekleştirmek, pazarlama stratejisi oluşturmak gibi sıralanabilir. Bu işlemler Bir sosyal medya ajansına bağlı sosyal medya uzmanı tarafından gerçekleştirilmelidir. Sosyal medya yönetimi sayesinde firma veya kurumlar çok iyi konumlara gelebilir.

 

Sosyal Medya Yönetimine karar vermeden önce alanında uzman ve kurumsal sosyal medya ajansı ile görüşülmesi gerekir. Bu sayede daha verimli ve kaliteli işler olacaktır. Sosyal Medya Yönetimine başlamadan önce; yeterli bütçe ayrılması gerekir, beklentileri doğru belirlemek gerekir.Sosyal Medya Yöneticisi hemen hemen her mecraya hakim olmalıdır. Müşterilerini zor durumda bırakacak bir işlemde bulunmamalıdır. Mir Yazılım  Firması olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışmaktayız. Buna bağlı olarak, Sosyal Medya Ajansı olarak sosyal medya yönetiminde sorunsuz ve kaliteli hizmetleri sunmaktan mutluluk duyarız. Sosyal Medya Yönetim hizmeti alabilmek için, firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ