HOSTİNG ve KURUMSAL E-POSTA

HOSTİNG ve KURUMSAL E-POSTA

Hosting ve Kurumsal E-posta Teknik Destek:

Kurumsal E-posta firmanızın maillerinin kurumsal olarak yönetilmesi işlemidir. Aynı zamanda Hosting mevcut olan web sitenizin çalışması ve yönetilmesine de olanak sağlar. Ayrıca bu hizmet özellikleri arasında gelişmiş olarak gelen, giden SPAM mail koruması üzerinden mail hizmeti sağlanmaktadır. Firmanıza göre özel e-mail açılır. Kesintisiz ve güvenilir bir yapıya sahiptir.  E-posta hesaplarında her yerden kullanılabilir, erişebilir özelliğe sahiptir. Bu sistem Türkçe panele sahiptir. Aynı zamanda outlook desteği sağlanmaktadır. Bu sistem ile , mailleriniz Outlook ‘a yüklenebilir sisteme sahiptir. Kurumsal hizmet vermek isteyen firmalar, kurumsal e-posta hizmeti alması gerekir. Bu sayede daha tanınır ve kimlik sahibi bir firma haline gelmiş olur. Hosting e-posta teknik destek  alanındada oldukça önemli bir yere sahiptir.  E-posta hizmetinde bulunan içerikler gündelik olarak farklı sunuculara yedekleme işlemleri yapılmaktadır. Disk arızası olduğu durumda günlük olarak alınan yedeklerden faydalanılır. Bu yedekleme sayesinde veri kaybı önlenir. Bu durum kullanıcıların işine gelen bir durumdur. Yedekleme yapan, sistemiz sayesinde bilgi güvenliği ve koruması sağlanacaktır.

Bu hizmette bir çok seçenek bulunmaktadır. Anti virüs, anti spam, ımap-pop3 desteği, %100 uyumluluk, online yönetim paneli,  telefon desteği, mobil kullanım, adres defteri, kişisel adres defteri, telefon desteği, anti spam, anti virüs, gibi özellikler mevcuttur.

Bu hizmetten yararlanarak daha kurumsal bir seviyeye ulaşabilirsiniz. Bu mailler örnek verecek olursak; örneğin sitenizin ismi www.miryazilim.com olsun bu bağlamda mailiniz satış bölümü için satis@miryazilim.com, muhasebe bölümü için muhasebe@mir ayzilim.com, yazılım bölümü için yazilim@miryazilim.com, gibi sıralanabilir. Bu durum firmanızın kurumsallığını yansıtır. Bu işlem Her firmanın yapması gereken şeyler olarak sıralanabilir.

Mir Yazılım firmamız uzun senelerdir hizmet vermektedir. Bu alanlardan biriside hosting e-posta teknik destek işlemidir. Bu işlemlerde teknik destek almak önemlidir. Bir sorun yaşadığınızda alanında uzman ekibimiz size 7/24 hizmet verecektir. Uzman kadromuz ile daima müşterilerimize destek vermek ve sorunlarını çözmekten mutluluk duyarız. Hizmet almak istediğinizde, iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Mir Yazılım olarak her zaman müşterilerimize kusursuz hizmet sunmaktayız. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışmalar yapmaktayız. Web sitesi alanında uzman yazılımcılarımız sayesinde aynı zamanda kurumsal e-posta desteği vermekteyiz. Kurumsal e-posta, firmanın web sitesine uyumlu mail anlamına gelmektedir. Bu şekilde daha tanınır ve daha kurumsal bir firma haline gelir. Mir Yazalım olarak hosting ve kurumsal e-posta teknik destek alanında hizmet sunmak ve profesyonel alanda hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

HOSTİNG ve KURUMSAL E-POSTA İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ