GOOGLE HARİTA FİRMA KAYIT

GOOGLE HARİTA FİRMA KAYIT

Google Harita Firma Kaydı

İşletmenizi Google haritalara eklemek artık çok kolay. Google haritalar sayesinde firmanız kolay bir şekilde bulunurluk sağlar. Girilen adres herkese açık şekildedir. Bu alanda adres girişi doğru şekilde yapılması gerekir. Bu adres google’nin bulabileceği tarzda olması gerekir. Aynı zamanda işletme adresi adres kurallarına uygun düzeyde olması gerekir.  Adres eksiksiz olarak girilmesinde fayda vardır. Örn; Mir yazılım mahallesi, Mir yazılım sokak, gibi) Bu kısımda daire numarası  kat numarası ve bina numarasının da girişinin yapılması gerekir. Adres girişi sağlarken kurumsal bir giriş sağlanması gerekir. Örneğin; x marketin karşısı gibi durumlar olmamalıdır.  İşletme adres girişi yapıldığı zaman google’ye kayıt süresi belli süreçten geçer. Adres doğruysa kayıt 1 hafta içerisinde gerçekleşir. Yanlış adres girişlerinin düzeltilmesi zahmet alan ve uzun süreli işlemdir. Bu durumun düzelmesi 1 aya kadar uzayabilir. Yanlış adres girilmesi sonucunda firmanızın bulunurluğunu engelleyecektir. Bu durumlarda müşteri kaybına sebebiyet verip firmanın görünürlüğünü engelleyecektir. Bu tür sorunların yaşanmaması için kurumsal ve uzman kişilerden hizmet alınması gerekir.

Google Harita Firma Kaydı işlemleri alanında uzman kişiler , firmalar tarafından yapılması gerekir. Bir çok alan da hizmet veren Mir yazılım  firmamız Google haritra  kaydı işlemleri de yapılmaktadır. Google’da ön plana çıkılmasını da sağlar. Firma bilgileriniz arama kısmına yazıldığı zaman sağ kısımda firma adresiniz ve bilgileriniz çıkar. Aynı zamanda bu kısımda firma resimleriniz, çalışma saatleriniz ve sattığınız ürünler vardır. Bu sayede firmanız hakkında bilgi alınabilir. Ayrıca Google yorumlar sayesinde firmanız hakkında yorum yapılabilir ve ön plana çıkartılması sağlanabilir.

Bu işlemler mobil cihazlarla da uyumludur. Mobilden firma adı yazıldığı zaman konum sayesinde firmaya kolay ulaşım imkanı sağlanmış olur. Bu sırada önemli olan firmanın konumunun doğru girilmesi gerektiğidir. Mir yazılım  firmamıza ulaşarak Google Firma Kaydı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Google Harita Firma Kaydı hizmeti sunan firmamız müşterilerinin ulaşılabilirliğini arttırmayı amaçlamaktadır. Mir yazılım  firmamız müşterilerinin istekleri doğrultusunda hareket etmektedir. Sizlerde firmamıza web sitemizde bulunan iletişim bilgilerimizden ulaşarak kaliteli hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Müşterilerimizi iyi konumlara getirerek bilinirlik sağlanmasını hedeflemekteyiz.

Bir çok alanda hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek, konu hakkında hizmet bilgisi ve hizmet fiyatı alabilirsiniz. Mir Yazılım  firmamız olarak uzman ekibimiz her konuda teknik destek vermeye hazırdır. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket eden firmamız onların mutluluğunu daima ön planda tutmaktadır.

GOOGLE HARİTA FİRMA KAYIT İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ